O firmě

Velkoobchod

Chtěli byste rozšířit sortiment své prodejny nebo eshopu o tkaničky do bot? Kontaktujte nás na adrese info@zavazto.cz nebo použijte kontaktní formulář.

Využijte našich výhod:

  • 100% vratka na zboží
  • znalost sortimentu (víme, co se vám bude dobře prodávat :) )
O nás

Zavažto.cz je eshop s ambicí přispět svým malým dílem ke zlepšení outfitu každého z nás. Naší specialitou jsou tkaničky do bot. Podívejte se na náš sortiment a vyberte si ty pravé tkaničky právě pro Vaši obuv.

Od modrých tkaniček k eshopu

Vše začalo před několika lety snahou sehnat obyčejné modré tkaničky. Malá nabídka a drahé poštovné učinily ze zdánlivě jednoduché věci nelehký úkol a stály u zrodu nápadu na specializovaný eshop. A protože se situace s tkaničkami ani po delší době příliš neposunula, nadešel čas tuto myšlenku také realizovat. Následovalo dlouhé hledání kvalitních dodavatelů a testování jejich produktů, pečlivé fotografování a tvorba webu. Po dvou letech práce můžete výsledek posoudit sami.

Jsme však teprve na začátku a to hlavní je teprve před námi. Věříme, že Zavažto.cz se stane místem, které vás bude inspirovat a kam se budete rádi vracet.

Za Zavažto.cz,

Ivo Formánek

Logo

Kontakty

Váš názor nás zajímá! Chybí Vám v sortimetu nějaké produkty nebo byste na eshopu něco rádi vylepšili?

Pro Vaše připomínky, nápady či dotazy můžete využít tyto kontakty:

 

info@zavazto.cz

tel. 721 760 133

 

Za všechny náměty a postřehy předem děkujeme.

 

Provozovatel:

Ivo Formánek

IČ: 09232508

DIČ: CZ8601233553

Moučná 1300

29001 Poděbrady

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení